Płyty indukcyjne

Nowości
Środa, 13 grudnia 2023, 09:01

Odkryj zalety używania płyt indukcyjnych.

 

 

 

TWOJE DOSKONAŁE NARZĘDZIE W KUCHNI

Płyta indukcyjna pomoże Ci maksymalnie wykorzystać Twoje umiejętności kulinarne
 . Ogrzewa ona naczynia szybciej niż jakakolwiek inna płyta grzejna, pozwalając natychmiast przystąpić do gotowania. Umożliwia także bardzo precyzyjną regulację temperatury, pozwalając z łatwością stosować techniki kulinarne, dla których kluczowe znaczenie ma odpowiednia temperatura – takie jak karmelizowanie, podsmażanie czy powolne gotowanie.
Zobacz wszystkie płyty indukcyjne

 

 

Chłodniejsza powierzchnia, bardziej bezpieczna kuchnia

Nasza inteligentna technologia indukcyjna zapewnia ogrzewanie naczyń i gotujących się w nich potraw – ale niczego więcej. Powierzchnia wokół naczyń pozostaje chłodna. Nic się nie przypala, a na gładkiej i płaskiej powierzchni nie ukryje się żaden brud. Ponadto płyta grzejna zaczyna się nagrzewać dopiero wtedy, gdy stoi na niej naczynie. Jeśli nie ma naczynia, nie jest wytwarzane ciepło i nie ma ryzyka oparzenia.

 

 

Precyzyjne ustawienie mocy grzania – doskonałe efekty

Teraz możesz z łatwością uzyskać w kuchni profesjonalne efekty. Płyty indukcyjne AEG są wyposażone w wygodne suwakowe elementy sterujące, które pozwalają na szybką i precyzyjną regulację ustawień. Dzięki temu z jednakową łatwością usmażysz idealnie filet z łososia i uzyskasz jedwabiście gładką roztopioną czekoladę.

Szybsza od każdej innej płyty

Płyty indukcyjne nagrzewają się szybciej niż inne, dzięki czemu pozwalają szybciej gotować i przyrządzać potrawy. Nasze płyty indukcyjne są wyposażone w czułe dotykowe elementy sterujące, które umożliwiają natychmiastową regulację mocy grzania. Możesz więc mieć pewność, że Twoje pyszne potrawy będą zawsze błyskawicznie gotowe do podania.

Natychmiastowy przegląd sytuacji i precyzja sterowania

Płyta indukcyjna MaxiSense® Plus zapewnia swobodę gotowania w dowolnej wielkości naczyniach. Niezależnie od tego, czy będziesz dusić w dużym rondlu gulasz czy gotować w małym garnku warzywa, pole grzejne FreeZone dostosuje się do jego wielkości. Duży wyświetlacz informuje o wszystkim, co dzieje się na płycie grzejnej, w tym o położeniu naczyń i ustawionej dla nich mocy grzania. Pozwoli Ci to w pełni kontrolować proces gotowania.

Opcje na każdą okazję

Od wieczornych przyjęć po codzienne kolacje – korzystaj z prawdziwej swobody gotowania. Ta płyta grzejna jest idealna do wszystkich rodzajów naczyń i zapewnia doskonałe efekty gotowania dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła. Dostosuj powierzchnię gotowania do własnych potrzeb, łącząc do czterech pól grzejnych, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Płyta grzejna z funkcją FlexiBridge umożliwia łatwe przyrządzanie złożonych dań w dużych naczyniach.

Więcej zalet płyty indukcyjnej

Od intensywnego gotowania do podtrzymywania temperatury

Wydobądź więcej smaku z każdej potrawy dzięki precyzyjnej regulacji temperatury. Funkcja PowerSlide umożliwia wybór intensywnego lub powolnego gotowania bądź podtrzymywania temperatury potrawy poprzez przesuwanie naczynia między polami grzejnymi. Wybierz jeden ze wstępnie ustawionych poziomów mocy grzania lub określ własny. Teraz podobnie jak profesjonalni szefowie kuchni możesz precyzyjnie kontrolować gotowanie potraw, aby zawsze osiągać doskonałe efekty.

Udostępnij:

Najnowsze artykuły

Pokaż wszystkie