© Arkas Sp. z o.o.

Zlewozmywaki granitowe Magnetic

Katalogi
Wtorek, 10 maja 2022, 10:10

Kolekcja Magnetic to linia granitowych zlewozmywaków o magnetycznych właściwościach. Choć rozwiązanie to jest na pierwszy rzut oka niewidoczne dla użytkowników, to otwiera przed nimi cały szereg nowych funkcjonalności.

Zlewozmywaki Magnetic pozwalają na organizację nowoczesnej kuchni na mistrzowskim poziomie.

Jak to działa? Granitowe zlewozmywaki z autorskiej kolekcji Magnetic, zaprojektowanej przez Katarzynę Łogwinienko i Magdalenę Paszkowską, wyposażone zostały w magnesy, dzięki którym na bok komory nałożyć można stalową maskownicę. Elegancka maskownica oddziela komorę od bocznej półki, tworząc dodatkową przestrzeń, która zwiększa funkcjonalność zlewu i pozwala na wyposażenie go w dedykowane akcesoria z kolekcji.


Po nałożeniu maskownicy między komorą a półką pozostaje szczelina, która odprowadza wodę do odpływu, a użytkownik może wykorzystać powstałą komorę do odsączania mokrych gąbek lub warzyw czy owoców. Dzięki magnesom maskownica trzyma się bardzo stabilnie, ale w razie potrzeby można ją łatwo zdemontować, co jest szczególnie istotny w przypadku pielęgnacji zlewozmywaka.

 

Na kolekcję magnetycznych zlewozmywaków Magnetic składają się 4 modele: 1,5, dwa 1-komorowe – z szerszą i węższą komorą oraz z/lub bez ociekacza. Zlewozmywaki mają głębokie, wygodne komory i praktyczne półki po stronie otworów na baterię, są odwracalne i dostępne w 5 stylowych kolorach wykończenia - alabastrowym, szarym metaliku, antracytowym metaliku, grafitowym metaliku i głęboko czarnym (nero). Zlewozmywaki Magnetic produkowane są w Polsce, a marka Deante jest pionierem w zakresie tego rozwiązania, po raz kolejny podkreślając innowacyjny charakter swoich produktów.

W zależności od potrzeb i upodobań, użytkownicy mogą wzbogacić zlewozmywaki Magnetic w dodatkowe akcesoria ułatwiające utrzymanie czystości i wykonywanie codziennych prac. Są to wygodne, a przede wszystkim higieniczne uchwyty na ściereczkę i zmywak kuchenny lub organizery, składające się z maskownicy, dwóch praktycznych koszyków z ociekaczem do umieszczenia w powstałej bocznej komorze oraz 2 wieszaków na ściereczkę i gąbkę. Wszystkie akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej i dostępne są w wersji szczotkowanej, w czerni lub bieli.

Wpuszczane w blat zlewozmywaki pasują w zależności od modelu do szafek o szerokości 60, 60, 45 i 70 cm, a modele wyposażone w ociekacz – dostępny w wersji szerszej i węższej, przyciągają wzrok dekoracyjnym motywem jodełki, który przyspiesza odprowadzanie wody. W zestawie znalazły się także syfony Space Saver, umożliwiające oszczędność miejsca pod zlewem (w modelu nero, w pasującym, czarnym kolorze), automatyczny korek oraz maskownice ze stali szczotkowanej (bądź czarne dla wykończenia nero). Model 1,5-komorowy charakteryzuje się ponadto podfrezowanym otworem na dozownik płynu do mycia naczyń.

Zlewozmywaki Magnetic najlepiej prezentują się z wysokimi bateriami kuchennymi a ruchoma wylewka dodatkowo zwiększy wygodę użytkowania produktu. Dostępność zlewów w pięciu kolorach wykończenia, jak również trzy kolory uzupełniających akcesoriów, pozwalają na zestawienie ich z armaturą o różnym charakterze (zarówno w chromowanym, jak i białym, czarnym czy złotym wykończeniu).

 

Wykonane z granitu zlewozmywaki Magnetic, charakteryzują się także wszystkimi zaletami typowymi dla tego niezwykle twardego i odpornego na użytkowanie materiału. Należy do nich odporność na przebarwienia, szok termiczny, temperaturę 250 stopni jak i uderzenia. Ponadto zlewy z kolekcji posiadają właściwości hydrofobowe (powierzchnia nie przepuszcza cząsteczek wody i odpycha je), wyposażone zostały w automatyczne zamknięcie odpływu, prostokątny przelew w komorze zapobiegający przelaniu się wody, wygodne podłączenie do zmywarki i aż 18 letnią gwarancję producenta.

Zlewozmywaki Magnetic to kolekcja sprzętów kuchennych o starannie przemyślanej konstrukcji, oferująca nowoczesnym użytkownikom oszczędność miejsca na blatach, estetyczny wygląd okolic zlewozmywaka oraz wygodę użytkowania. Dlatego nie mamy wątpliwości, że linia Magnetic znajdzie swoich wielbicieli wśród wszystkich, którzy cenią dobry i funkcjonalny design.

Wszystkie zlewozmywaki granitowe Deante są objęte 18-letnią gwarancją.

Udostępnij:

Najnowsze artykuły

Pokaż wszystkie