© Arkas Sp. z o.o.

Prawdziwie intuicyjna kuchnia

Nowości
Piątek, 6 maja 2022, 09:30

Poznaj linię innowacyjnych urządzeń AGD, które kształtują lepsze życie, odkrywając na nowo znaczenie wspaniałego smaku jedzenia.

Prawdziwie intuicyjna linia urządzeń kuchennych

Z nowymi urządzeniami Electrolux zaprojektujesz kuchnię dostosowaną do Twoich wymagań i Twojego stylu gotowania.

 

Skandynawski design

Funkcjonalne i proste w obsłudze, a zarazem niezwykle innowacyjne urządzenia, dzięki którym podczas gotowania możesz poczuć się jak szef kuchni. Poznaj stylową ergonomię intuicyjnej linii urządzeń Electrolux dopracowaną w każdym detalu.

Prosta obsługa, nowe możliwości i intuicyjność, dopracowane w każdym szczególe. Nasze szwedzkie podejście do projektowania jest ukierunkowane na człowieka. Oznacza to, że urządzenia kuchenne Electrolux z nowej linii zostały stworzone w taki sposób, aby korzystanie z nich nie wymagało wysiłku, dawało więcej przyjemności i możliwości, pozwalało na odkrywanie smaków i przeżywanie nowych doświadczeń kulinarnych.

 

Intuicyjne rozwiązania

Nową linię urządzeń Electrolux wyróżnia intuicyjna funkcjonalność, która wspiera Cię maksymalną wygodą i prostotą w obsłudze. Dzięki temu Ty możesz gotować tak, jak lubisz z rezultatem godnym najlepszych restauracji.

Niezależnie od tego, czy szukasz innowacyjnych technologii, gwarantujących wspaniałe efekty za każdym razem, czy urządzeń, które się do Ciebie przystosują i zapewnią wygodniejsze gotowanie oraz oszczędność czasu, czy może po prostu pięknego wzornictwa, znajdziesz to w naszej ofercie. Wybór należy do Ciebie.

 

Ekologiczne jedzenie z intuicyjną serią kuchenną

Cel naszej grupy na 2030: Sprawić, że ekologiczne jedzenie będzie głównym wyborem.

W firmie Electrolux staramy się inspirować ludzi do jedzenia w sposób, który jest korzystny zarówno dla nich, jak i planety.

Dlatego wprowadzamy innowacje, które pozwalają poprawić wartość odżywczą pokarmu, a jednocześnie pokazujemy, jak satysfakcjonujące może być wprowadzenie bardziej zrównoważonych ekologicznie składników.

Chcemy pomóc w ograniczeniu marnowania żywności, zachowaniu jakości składników, poprawieniu smaku posiłków roślinnych i wybraniu bardziej ekologicznej opcji pozwalającej oszczędzać zasoby Ziemi.

 

Nasze urządzenia odgrywają ważną rolę w umożliwianiu ekologicznego odżywiania

Nasze chłodziarki zapewniają na przykład doskonałe środowisko utrzymujące jakość jedzenia na dłużej i ograniczające marnowanie żywności. Nasze piekarniki wiedzą, kiedy dodać odpowiednią ilość pary, aby skrócić czas pieczenia i zwiększyć soczystość każdego posiłku. Nasze zmywarki mają unoszony kosz, dzięki któremu możesz łatwo załadowywać je i rozładowywać. Intuicyjny interfejs pozwoli Ci wybrać najbardziej ekologiczny cykl mycia.

To intuicyjne, ekologiczne jedzenie.

 

Nasza nowa linia urządzeń do zabudowy kuchennej została stworzona, aby odpowiadać na potrzeby konsumentów


Idealny dla zapracowanych osób


Flex - elastyczne gotowanie

Maksymalna wygoda i oszczędność czasu dla osób zapracowanych.

 

 

Idealny dla pasjonatów gotowania


Pro - precyzyjne gotowanie

Zaawansowane technologie dla pasjonatów gotowania.

 

Idealny dla perfekcjonistów w kuchni


Sense - wspomagane gotowanie

Wspaniałe efekty za każdym razem.

 

Udostępnij:

Najnowsze artykuły

Pokaż wszystkie