Bugatti projektuje i produkuje innowacyjny sprzęt małego agd, sztućce i akcesoria stołowe z zachowaniem oryginalnego stylu.

Od dziewięćdziesięciu lat propozycje marki Bugatti wyróżniają się unikalnym stylem, w którym wysoka technologia łączy się z włoskim stylem przejawianym w kształcie i detalach. Z tym większą radością mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę tych wyjątkowych produktów, które wprowadziliśmy do naszej oferty.

 

Ekspresy do kawy

Efektowny styl, najlepszej jakości materiały i paleta kolorów do każdego wnętrza. To najbardziej niezwykłe ekspresy na rynku.

Ekspresy do kawy Bugatti Italy

 

Tostery

Czy tak prozaiczne urządzenie jak toster może być gwiazdą w kuchni? Oczywiście. Pod warunkiem, że jest to toster marki Bugatti.

Tostery Bugatti Italy

 

Blendery

Włoski styl towarzyszy nie ominął blenderów. Niezwykłe kolory i najwyższa jakość wzbogaci architekturę każdego pomieszczenia kuchennego.

Blendery Bugatti Italy

 

Wyciskarki do soków

Tam gdzie pojawia się nazwa Bugatti tam sztuka spotyka się z maksymalną użytecznością. Pozornie wykluczające się cechy tworzą w tym przypadku zaskakująco spójną całość.

Wyciskarki do soków Bugatti Italy

 

Styl marki Bugatti

Sprzęt Bugatti nie stanowi jedynie wyposażenia kuchni. Nie jest też dodatkiem do niej. To część składowa jej stylu dopełniająca całości. Bez względu na kolor oraz wybrane produkty Bugatti pomieszczenie kuchenne osiąga status kompletnego dopiero w momencie, gdy włoski styl zaszczyca swoją obecnością.

Styl marki Bugatti